Přeskočit na obsah

Webhosting Hongkong, Čína

Webhosting & serverová řešení

Chcete prodávat v Číně? Využijte místní hosting.

Pokud chcete prodávat své výrobky nebo služby v Číně, tak všem klientům doporučujeme použít místní hosting. Důvod je jednoznačný. Zákazníkům z Číny se evropské či americké stránky otevírají velice pomalu a co je horší, někdy jsou přímo blokované.

Proto využíváme server v Hongkongu, kde tvoříme web stránky nebo e-shopy našim klientům. Server je přímo napojen na Čínu v rámci tzv. „China Express Route“. Obvykle zákazníkům registrujeme pro místní projekty domény *.cn, *.hk, *.asia, *.com, případně jiné.

  • China Express Route – prvotřídní připojení k Číně. Zaměřujeme se na služby zákazníkům vstupujícím na čínský trh. Proto klademe zvláštní důraz na konektivitu do oblasti pevninské Číny z Hongkongu. To zahrnuje připojení našich hongkongských serverů k síti CN2.
  • Co je CN2? Technologie, která se nazývá CN2 (AS4809), známá také jako China Telecom Next Generation Carrier Network, což je prémiová trasa do Číny, která poskytuje nejvyšší odolnost, redundanci a nízkou latenci přímého připojení do Číny. CN2 v současné době pokrývá téměř 200 měst v pevninské Číně s body přítomnosti v Hongkongu, kde jsou připojeny naše servery.
 
Možná si kladete otázku, proč nevyužíváme přímo server v Číně? Není to tak jednoduché, jako jsme zvyklí u nás v České republice, potažmo v Evropě. Pokud chcete mít web stránky či e-shop na čínském serveru je nutná licence ICP a to není ve většině případů možné. Proto využíváme tuto osvědčenou alternativu.