Přeskočit na obsah

AliPay & WeChat Pay

AliPay & WeChat Pay

Uvažujete o vstup na čínský trh? Není se čemu divit. Obrovský trh s 1,4 miliardy lidmi a téměř všichni jsou on-line. Co to pro Vás znamená? Možnost vstoupit na tento trh přes e-commercové řešení. Pokud již máte svůj e-shop, tak ještě potřebujete umět přijímat čínské platby jako je AliPay nebo WeChat Pay. Jako oficiální partneři pro český a slovenský trh, Vám s tím rádi pomůžeme.

Obchodujeme a pohybujeme se v Číně od roku 1998. 

Postup akceptace AliPay & WeChat Pay:

  1. Know Your Client (KYC) – společně s Vámi vyplníme registrační formulář a Vy přichystáte nutné podklady a dokumenty k podání žádosti.
  2. Due Diligence (DD) – následně se provede daného podnikatelského subjektu a jejich majitelů/jednatelů kontrola.
  3. Smlouva – po schválení podepisujete samotnou smlouvu.
  4. Přístupové údaje – obdržíte přístup na portál, kde uvidíte veškeré přehledy prodeje zboží či služeb a zároveň potřebné „klíče“ pro příjem čínských plateb.
  5. Api / plugin – stáhnete si potřebný plugin pro Vaše stránky nebo získáte manuál, jak implementovat pomocí API rozhraní daný modul na Váš web. Můžeme Vám s tím pomoci.

Proces trvá obvykle 14 dní

Všechny kroky výše uvedené se dají zvládnout během dvou týdnů tak, abyste mohli již přijímat čínské platby na svém webovém portálu.

Poplatky AliPay & WeChat Pay:

  • Registrační jednorázový poplatek: 9 999 Kč + DPH
  • Poplatek z transakce – z každé obchodní transakce se účtuje poplatek ve výši 2,6%, který je možný převést na klienta.

Zdarma pluginy

Často kladené dotazy:

Registrační jednorázový poplatek činní 9 999 Kč + DPH.

Z každé přijaté platby Vám bude automaticky naúčtován transakční poplatek ve výši 2,6%. Tento poplatek je možné převést na klienta.

Peníze Vám budou připsány během 3 pracovních dnů od přijetí platby na Váš zvolený bankovní účet.

Příjem financí je v EUR měně. Příklad – Vaše stránky přijímají EUR měnu – čínský klient uvidí výslednou částku v EUR a automaticky se mu zkonvertuje částka z čínského RMB/CNY na EUR.

Obvykle se dá celý proces zvládnout během 14 dní.