Přeskočit na obsah

Webové stránky v Číně

Tvorba webových stránek

Prodat službu nebo zboží bez prezentace na webových stránkách je dnes téměř nemožné. Proto vám „ušijeme“ web na míru vašeho podnikání a vhodný pro vaši cílovou skupinu.  Vytváříme nejen vizuálně zajímavé weby, ale klademe důraz na to, aby byly také funkční po všech stránkách. Proto nám nejsou cizí pojmy jako responzivita (optimalizace pro PC, mobily a další zařízení), SEO (optimalizace pro vyhledávače) nebo UI/UX (uživatelská přívětivost). Jsme schopni také zajistit překlad webu do dalších jazyků, zejména toho čínského.

Stránky, které jsou určené pro prezentaci čínským klientům zřizujeme na serveru v Hongkongu.

Samotný web však není všechno. Je potřeba, aby byl vidět. Vyznáme se v online marketingu a jeho nástrojích a jsme schopni vám poradit, které by byly vhodné pro vaše účely, aby vám přivedly zákazníky. Důležité jsou také texty na samotných webových stránkách, ale i různé reklamní články. O ty se postarají naši copywriteři.

Při vytváření webů používáme oblíbený redakční systém WordPress, s nímž se jednoduše pracuje, a proto si jeho prostřednictvím můžete informace na svých stránkách sami aktualizovat a upravovat. Pokud však budete potřebovat i posléze s čímkoliv pomoci, rádi vám poskytneme technickou podporu.