Přeskočit na obsah

Pro lékaře: Webové stránky jsou vaší virtuální vizitkou

  • 3 min read
Webové stránky pro lékaře

Možná si říkáte, že vaše profese lékaře nepotřebuje žádnou internetovou prezentaci. Ovšem opak je pravdou, přestože v tom teď možná nevidíte žádný smysl. Věděli jste, že webová prezentace statisticky zvyšuje osobní prestiž lékaře v očích pacientů a navíc vám velmi ulehčí práci?

Vyhněte se opakujícím se dotazům

Určitě už jste zažili dny, kdy vám v ordinaci neustále zvoní telefon. V takových dnech místo toho, abyste měli klid na práci, vás vyrušuje otravné zvonění. Nehledě na to, že vaše pravá ruka – zdravotní sestra, jen zvedá telefon a odpovídá na dotazy. A vy si připadáte jako v call centru.

Zbavte se jednou provždy telefonních dotazů jako „Kdy jsou ordinační hodiny?“ nebo třeba „Jaké jsou vaše smluvní pojišťovny?“. Říkáte si, jak to udělat? Jde to velmi jednoduše. Stačí mít moderní webovou stránku. Snadné a elegantní řešení, které vám pomůže nejen omezit opakující se dotazy na minimum.

Všechny informace o Vaší ordinaci jako na dlani

Vyhledávání na internetu už je běžné i pro starší generace. Díky tomu, že budete mít aktivní webovou stránku, budou mít vaši pacienti dokonalé a aktuální informace o vaší ordinaci k dispozici během pár sekund. Pacienti nebo klienti si budou moct sami najít to, co je zajímá a nebudou vás, neustále rušit při práci svými dotazy po telefonu. 

TIP: Při tvorbě vaší webové stránky nezapomeňte myslet i na přizpůsobení webu v mobilních prohlížečích. Podle nedávných statistik totiž 70 % Čechů vlastní chytrý mobilní telefon. A kromě hovorů ho využívá právě k vyhledávání informací. 

Kvalitní webové stránky pro doktory

Dobrá a kvalitní webová stránka obsahuje všechny potřebné informace, které jsou pro pacienty důležité. Nechte si námi vytvořit profesionální webovou stránku, která bude vaší dokonalou virtuální vizitkou. Můžete na ní publikovat nejen všechny základní údaje, jako je ordinační doba nebo adresa, ale také různé novinky. Na vaší webové stránce totiž můžete pohodlně sdílet aktuality například ohledně vaší dovolené, rekonstrukce ordinace nebo informace o očkování.

Špičková úroveň vaší péče on-line

Bonusem webové stránky je, že nemusí mít jen informativní funkci. Naopak může usnadnit práci zdravotní sestře při objednávání pacientů, kteří se v ideálním případě mohou objednat sami. Kvalitně zpracované webové stránky odráží ve všech ohledech vaši profesionalitu. Moderní webové stránky vám zvýší prestiž – například díky poděkování od spokojených pacientů.

Zvyšte povědomí o své odbornosti a skvělé péči, které se díky vaší ordinaci pacientům dostává. Rádi vám navrhneme ideální webové stránky na míru.